„Suplementacja EQUAZEN®, to na pewno było ogromne wsparcie, które dopełniło terapię i poprawiło ogólne funkcjonowanie moich dzieci, całej trójki”
Sabina – mama Eryka, Elizy i Emila

Porady i wskazówki

Bycie rodzicem jest trudne, ale tak naprawdę wszyscy myślimy i pragniemy być dobrymi rodzicami i na ogół dążymy do tego, aby sprawić by nasze dzieci były szczęśliwe.

Chcemy dla dziecka jak najlepiej, staramy się z całych sił,  a jednak zdarzają się rozczarowania, i niestety dziecko sprawia nam kłopoty. Problemy wychowawcze mogą być różne, w zależności na jakim etapie aktualnie znajduje się dziecko. Warto pamiętać, że na zachowanie dziecka wpływa wiele czynników, między innymi środowisko społeczne w jakim dziecko się obraca. Najwięcej problemów pojawia się w momencie dorastania dziecka. Zaczyna się wtedy buntować, jego zachowanie wymyka się spod kontroli, zaczyna szukać nowych doświadczeń, a rodzic czuje się wtedy bezradny.

Często zdarza się tak, że, obarcza się rodziców za negatywne zachowanie dziecka. Warto jednak pamiętać że to nie koniecznie są błędy wychowawcze, jednak naturalny etap rozwoju lub efekt choroby lub zaburzeń , które wymagają konsultacji z psychologiem lub lekarzem

Dlatego przygotowaliśmy serię porad, odpowiadających różnym problemom zarówno wieku rozwojowego jak i dorastającego dziecka.